LogoLogo
FAQ  -  Szukaj / Search  -  Użytkownicy / Memberlist  -  Grupy / Usergroups  -  Rejestracja / Register  -  Zaloguj / Log in
 Informacja / Information 
Na tym forum używamy plików cookies (ciasteczka). Używając jej, wyrażasz zgodę na cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Możesz zarządzać plikami cookies na swoim urządzeniu. Możesz je także zablokować. Pamiętaj jednak, że zablokowanie plików cookies, wiąże się z problemami w poruszaniu się po tym forum. / We use cookies on this forum. By using it, you consent to cookies in accordance with your browser settings. You can manage cookies on your device. You can also block them. Remember, however, that blocking cookies is associated with problems navigating on this forum.

Poprzedni temat / Previous topic «» Następny temat / Next topic
Przesunięty / Moved przez / by: Pabolo
2022-07-27, 21:15
Midtown Madness 3
Autor / Author Wiadomość / Message
Pabolo 
MM2 COLOR

Dołączył / Joined: 05 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 412
  Wysłany / Posted: 2009-10-23, 12:26   Midtown Madness 3

Ten temat b?dzie poświęcony tej grze. Ja to mam zamiar zebrac kasę na XboX 360 i kupic sobie tą grę :-D
 
     
jedrekk 

Dołączył / Joined: 24 Lis / Nov 2009
Posty / Posts: 4
Wysłany / Posted: 2010-01-09, 18:13   

Otóż ta gra nie działa na Xbox 360, bo sam bym sobie kupił :(
 
     
Pabolo 
MM2 COLOR

Dołączył / Joined: 05 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 412
Wysłany / Posted: 2010-01-09, 19:23   

Witam Was moi mili :-D

Pewnie każdemu fanowi midtowna już to przeszło oraz pogodzili się z faktem iż nigdy nie zobaczą Midtown Madness 3 na PC. No właśnie.... Niby jak mają zobaczyć jeżeli tej gry nie ma na tej platformie a jedynie w XboX :?: :!: . Ale pozory mogą czasem mylić. Jest mała nadzieja że ujrzymy MM3 na PC. Jak ?? Ano przez emulator Cxbx który uruchomi Midtown Madness 3 pochodzącą od XboX. Udało mi się nawiązać kontakt z twórcą tego programu i porozmawiać na temat czy Midtown Madness 3 będzie można odpalić na Cxbx. Powiedział że zrobi wszystko co w jego mocy. Czy się uda :?: Czas pokażę. Więcej szczegółów nie mogę ujawnić :P Ale jakbym miał coś nowego do powiedzenia to poinformuje w tym temacie ;) Na razie cieszmy się z tego co mamy

Pozdrawiam
 
     
Kmil 
MM2 COLOR


Dołączył / Joined: 26 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 3
Skąd / Location: Łódź
Wysłany / Posted: 2010-01-12, 15:08   

Ja i tak jestem nadal za starym, poczciwym MM2 :) którego miło wspominam ;) ,ale miło będzie pograć w MM3 na PC :)

pozdrawiam :)
 
 
     
Pabolo 
MM2 COLOR

Dołączył / Joined: 05 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 412
Wysłany / Posted: 2010-01-12, 15:18   

Aha.... I jeszcze jedno.... Jakby ktoś pomyślał że Midtown Madness 3 działa na XboX 360 to niech wybije sobie to z głowy bo to jest jedno wielkie kłamstwo

Tutaj jest info w dziale Backwards compatibility

A tak z innej beczki to na zachęte dam Wam linki o tym emulatorze Cxbx:

http://www.shogun3d-cxbx.blogspot.com/
http://www.caustik.com/cxbx/
 
     
sajmon14 
MM2 COLOR


Dołączył / Joined: 27 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 205
Skąd / Location: Września
Wysłany / Posted: 2010-01-18, 10:55   

Ten trik z chodzeniem na Xboxie kto? dla kasy wymy?li?, ?eby sprzeda? gr? na Allegro. Tylko na PS2 tak si? da, ?eby stare gry odpali? ;)
_________________
 
 
     
Pabolo 
MM2 COLOR

Dołączył / Joined: 05 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 412
Wysłany / Posted: 2010-01-18, 11:21   

Ostatnio miałem trochę czasu by pogadać z autorem programu i spytać go o różne rzeczy, i nie obyło się bez uśmiechu oraz zadowolenia :D Jeśli chodzi o samo działanie gry w Cxbx to twórca powiedział że MM3 powinno zadziałać ;) Midtown Madness 3 używa trackera o numerze 5233. Ale jest jeden mały problem, otóż autor aktualnie nie posiada takiego XDK o tych właściwościach. Lecz nie ma się czym załamywać. Ponieważ aby uruchomić MM3 wystarczy numer 5344 który jest bardzo podobny do 5233. No cóż... to by było na tyle jeśli chodzi o włączenie Midtowna w Cxbx. Myślę że dzięki temu programowi przywrócimy oraz postawimy na nogi polską scenę midtowna ;)

PS. Tutaj jest link dla niewiedzących co to jest ten XDK
 
     
sajmon14 
MM2 COLOR


Dołączył / Joined: 27 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 205
Skąd / Location: Września
Wysłany / Posted: 2010-01-18, 19:02   

Dzięki Pabolo, że kontynuujemy postawianie Polskiego Midtowna na nogi, tylko jak zrobisz w końcu te MM3 to Polską wersję też zrób ;)
Ostatnio zmieniony przez / Last edited by Pabolo on 2010-01-18, 19:10, w całości zmieniany / edited 1 raz / time in total  
 
 
     
Pabolo 
MM2 COLOR

Dołączył / Joined: 05 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 412
Wysłany / Posted: 2010-01-18, 19:13   

sajmon14 napisał/a / wrote:
...tylko jak zrobisz w końcu te MM3 to Polską wersję też zrób ;)


Lol. Tego w planach jeszcze nie miałem. Ale może kiedyś się zrobi taką modyfikację ;)
 
     
MM 
MM2 COLOR


Dołączył / Joined: 06 Sty / Jan 2010
Posty / Posts: 226
Wysłany / Posted: 2010-02-01, 16:58   

Nawet jeśli udało by się odpalić MM3 na PC, to ciekawe czy będzie działać płynnie :sly:
 
     
Pabolo 
MM2 COLOR

Dołączył / Joined: 05 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 412
Wysłany / Posted: 2010-02-01, 19:30   

Wczoraj miałem trochę wolnego czasu więc postanowiłem zagadać do twórcy programu Cxbx na temat uruchomienia Midtown Madness 3. Oto co mi odpisał:

Autor Cxbx napisał/a / wrote:
I'm sorry, but MM3 is going to take a rather long time since alot of new code needs to be written to support it's most critical and advanced features. So you'll have to wait. The D3D8LTCG library isn't supported, and XACT is not fully supported yet either.


Czyli:

Autor Cxbx napisał/a / wrote:
Przepraszam, ale MM3 zajmie raczej dużo czasu, ponieważ sporo nowego kodu musi być napisane by obsługiwać najbardziej krytyczne i zaawansowane funkcje. Więc będziesz musiał poczekać. Biblioteka D3D8LTCG nie jest obsługiwana i XACT też nie jest jeszcze w pełni działane


MM napisał/a / wrote:
Nawet jeśli udało by się odpalić MM3 na PC, to ciekawe czy będzie działać płynnie :sly:


MM, obejrzyj sobie niektóre filmiki jak działają gry na tej aplikacji :sly: :

Petit Copter
Smashing Drive
Turok Evolution
Futurama
 
     
jedrekk 

Dołączył / Joined: 24 Lis / Nov 2009
Posty / Posts: 4
Wysłany / Posted: 2010-02-10, 20:57   

Pabolo poprosił mnie o dumpa tematu
 
     
Pabolo 
MM2 COLOR

Dołączył / Joined: 05 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 412
Wysłany / Posted: 2010-02-10, 21:30   

jedrekk napisał/a / wrote:
Pabolo poprosił mnie o dumpa tematu


Tak. Ponieważ mam nowe wieści odnośnie emulowania gry Midtown Madness 3. Ostatnio w internecie ukazała się nowa wersja Dxbx (jest to program który działa na takiej samej zasadzie jak Cxbx). Ta wersja nazywa się Alpha 0.1. Gdy pobrałem tą aplikacje, zainstalowałem na komputerze i włączyłem MM3, ukazało mi się coś takiego:



Wida? że twórcy też się bardzo starają aby uruchomić różne gierki w tym emulatorze :P

Nowości jakie doszły w tym programie to możliwość przeglądania zawartości plików. Moim zdaniem bardzo dobry:



Wi?cej informacji: http://www.shadowtj.org/
Ostatnio zmieniony przez / Last edited by Pabolo on 2010-02-11, 10:07, w całości zmieniany / edited 1 raz / time in total  
 
     
sajmon14 
MM2 COLOR


Dołączył / Joined: 27 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 205
Skąd / Location: Września
Wysłany / Posted: 2010-02-11, 16:41   

Ale coś dało się odpalić w MM3 poza tym okienkiem z logo gry?
_________________
 
 
     
Pabolo 
MM2 COLOR

Dołączył / Joined: 05 Lip / Jul 2009
Posty / Posts: 412
Wysłany / Posted: 2010-02-11, 17:36   

sajmon14 napisał/a / wrote:
Ale coś dało się odpalić w MM3 poza tym okienkiem z logo gry?


Niestety jeszcze nie :(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich / Display posts from previous:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi / This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
Nie możesz pisać nowych tematów / You cannot post new topics in this forum
Nie możesz odpowiadać w tematach / You cannot reply to topics in this forum
Nie możesz zmieniać swoich postów / You cannot edit your posts in this forum
Nie możesz usuwać swoich postów / You cannot delete your posts in this forum
Nie możesz głosować w ankietach / You cannot vote in polls in this forum
Dodaj temat do Ulubionych / Add this topic to your bookmarks
Wersja do druku / Printable version

Skocz do / Jump to:  
Midtown Madness 2 COLOR © 2005-2024
Design by Forum PC
Ładowanie strony... proszę czekać! / Page Loading... please wait!